5 urodziny szkoły

Wiecie, co jeszcze działo się w czerwcu? Trudno w to uwierzyć (tak szybko mija czas!), ale Szkoła Złotnictwa Xerion świętowała swoje piąte urodziny! 😀

W czasie tych 5 lat udało nam się troszkę zrobić: Noce Rzemiosła, Dni Otwarte, konkursy, zajęcia z obrączek dla przyszłych par młodych no i oczywiście najważniejsze, czyli kursy złotnictwa! Przez nasze progi przeszło w tym czasie kilkaset osób, wnosząc w nasze środowisko nieraz coś więcej niż chęć nauki rzemiosła – przyjaźń i wspaniałą atmosferę 🙂 Dzięki, że jesteście z nami! Chyba nie musimy dodawać, że te 5 lat, to dopiero początek!

Na kilku zdjęciach  możecie zobaczyć, jak świętowaliśmy rocznicę na naszym przytulnym szkolnym patio (a przynajmniej tą grzeczniejszą część imprezy, kiedy jeszcze było jasno) 🙂

Autorką zdjęć jest Ania Syc (syc.anna@gmail.com) .